ثبت شرکت تولیدی در ترکیه

بایگانی سوالاتدسته بندی: مهاجرت به ترکیهثبت شرکت تولیدی در ترکیه
آرمان خاقانی پرسیده شده در 12 ماه گذشته

سلام. آیا میتوانید در خصوص راه اندازی کارخانه در ترکیه و چه تولیدی در آن کشور پاسخ خوب میدهد من را یاری کنید. ضمنا قطعا نیاز به ثبت شرکت و خرید یک محل برای آن و یک منزل مسکونی هم هست. لطفا حدود مبالغ را اگر میتوانید بفرمایید.
ضمنا آیا شما فقط در ترکیه فعالیت دارید؟ در صورتی که در جای دیگری هم فعالیت دارید بفرمایید آیا با ۱۵ میلیارد تومن میشود در چه کشوری کار تولیدی راه انداخت
ممنون

1 پاسخ ها
Trust Global Support عضو سایت پاسخ داده شده در 12 ماه گذشته

با سلام و احترام
پیشنهاد اول ما به موکلین همیشه این بوده که در حوزه ای که صاحب مهارت هستند شروع به فعالیت کنند اما بهترین حوزه فعالیت تولیدی در کشور ترکیه، صنعت پوشاک است که شما با این مبلغ می‌توانید کسب و کار خود را راه بیاندازید و اقامت دریافت کنید، اینکه در کدام شهر از ترکیه و با چه اندازه ای قصد شروع فعالیت دارید می‌تواند در برآورد هزینه ها اختلاف ایجاد کند که بهتر است از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید که در این خصوص به شما توضیح دهیم.
در خصوص کشور های دیگر، فعالیت ما فقط در ترکیه محدود نمی‌شود و در کشور های کانادا، آلمان، روسیه و … هم فعالیت داریم اما با توجه به بودجه شما و حوزه ای که قصد فعالیت دارید احتمالا ترکیه بهترین گزینه باشد که باز این مساله نیاز به بررسی بیشتر دارد.
موفق باشید