تراست گلوبال را بیشتر بشناسید

موسسه حقوقی،مهاجرتی و سرمایه گذاری تراست گلوبال درراستای رفع نیازهای قضایی، مهاجرتی و سرمایه گذاری تمامی اقشار جامعه با درنظر گرفتن تمامی جوانب فردی و قضایی سعی دربرقراری ارتباط بین موکلین محترم باوکلای باتجربه موسسه درزمینه های مختلف و تخصصی را دارد.
دراین سیستم هماهنگ موکلین و مراجعین برخلاف سایر مراکزحقوقی ،قدرت انتخاب میان وکلا و مشاورین مختلف از حیث حق الوکاله ، تجربه ،میزان تحصیلات،رشته فعالیت رادارا می باشند.

همچنین جهت نیل به اهداف والای مجموعه تمامی موکلین محترم باتعیین وقت قبلی می توانند ازمشاوره رایگان توسط مشاورین زبده و مجرب زیر نظر مستقیم ریاست مجموعه یرخوردارشوند.
مهمترین عامل در کسب هر موفقیتی، تدوین و مشخص نمودن دقیق اهداف می‌باشد، هدفگذاری مهم‌ترین عامل در حرکت و خلق آینده است ، هدف‌ها هستند که مسیر زندگی فرد، یک سازمان و یا موسسه را مشخص می‌کنند.

سخن مدیر عامل تراست گلوبال

هدف ما

هدفگذاری مهم‌ترین عامل در حرکت و خلق آینده است ، هدف‌ها هستند که مسیر زندگی فرد، یک سازمان و یا موسسه را مشخص می‌کنند. ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات بین المللی حقوقی ،مهاجرتی و سرمایه گذاری به موکلینمان در سرتاسر جهان

چشم انداز ما

موسسه حقوقی ،مهاجرتی و سرمایه گذاری تراست گلوبال با هدف تامین نیازهای حقوقی و مهاجرتی درترکیه به صورت شفاف وصادقانه وایجاد اطمینان و اعتبار در بین موکلان تاسیس گردیده است. بیشترین مسائل پیش روی افراد در ترکیه عدم اطلاع کافی از شرایط اقامت ،تجارت ،سرمایه گذاری و یا قوانین حاکم در ترکیه می باشد که موسسه حقوقی ما با ارائه خدمات حقوقی در ترکیه، تاکنون سابقه‌ی خوبی در تامین رضایت موکلین بین المللی خود داشته است.

 

تذکر

به شما اعلام می شود خیلی از دلالان و سودجویانی که بدون هیچ مدرک ثبت شده ای در کشور ترکیه مشغول به فعالیت می باشند و فقط به فکر کلاهبرداری بوده و هیچ گونه اقدام مثبتی نداشته و همچنین در برخی از پرونده ها مشاهده شده که هم وطنان ما برای همشیه اجازه ورود به کشور ترکیه را نخواهند داشت.

CERTIFICATE

گواهینامه ها