این روز ها به علت شرایط اقتصادی حاکم در ایران و متقابلا شرایط اقتصادی حاکم در ترکیه بسیاری از شهروندان ایرانی به فکر کار در ترکیه میافتند، ما می خواهیم توضیح بدهیم که می شود با سرمایه ای کم در ترکیه صاحب کار شد، چرا که همگان توانایی سرمایه گذاری کلان در ترکیه را ندارند و ترجیح می دهند با سرمایه ای کم شروع به کاری ساده کنند تا کم کم پایه های حضور خود در ترکیه را محکم و تدریجا در این کار با فرهنگ و زبان ترک آشنا شوند.

نکته حائز اهمیت در مورد مواردی که به شما معرفی می کنیم این است که در این مشاغل شما خودتان صاحب کار خود هستید، مساله ای که برای بسیاری نقطه قوت شناخته می شود چرا که تمایل به کار کردن برای دیگران ندارند؛ پس با ما همراه باشید تا متوجه شوید با سرمایه ای کم در ترکیه می توانید چجور کسب و کار هایی را راه اندازی کنید.

 

سیب زمینی سیخی در ترکیه

 

با سرمایه ای کم در ترکیه کانسپت سیب زمینی سیخی راه اندازی کنید

اگر به کار مواد خوراکی علاقه دارید اینکه سیب زمینی سیخی درست کنید فکر خوبی است، سیب زمینی ها روی سیخ خاصی با ادویه های خاصی آماده می شود. خوبی اینکار این است که سرمایه ای کم در ترکیه نیاز دارد، قیمت اتاقک ها (استند) که مخصوص اینکار طراحی و ساخته شده اند از ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ لیر متغیر است و هزینه ی صرف شده برای سیب زمینی های روی یک سیخ ۵۰ کوروش می باشد و در نهایت قیمت هر سیخ بسته به موقعیت جغرافیایی بین ۱٫۵ تا ۳ لیر است.

 

مشاور املاک در ترکیه

 

با سرمایه ای کم در ترکیه مشاور اموال غیر منقول (املاک) بشوید

حتما در جریان هستید که بازار خرید و فروش در ترکیه رشد خیلی خوبی داشته و دارد، اگر شما به این حرفه مسلط هستید در کوتاه مدت می توانید پیشرفت چشمگیری داشته باشید، مخصوصا اگر بتوانید نمایندگی یکی از شرکت های ساختمانی، برای فروش واحد های آپارتمانی پروژه ها، را بگیرید؛ با سرمایه ای حدود ۱۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰ لیر شما می توانید دفتر مشاوره املاک در ترکیه داشته باشید

 

کانسپت بالیک اکمک در ترکیه

 

با سرمایه ای کم در ترکیه بوفه ماهی راه اندازی کنید

بازار فست فود های دریایی در ترکیه (خصوصا در شهر های بزرگتر) داغ است طوریکه برخی از فست فود های صاحب اسم و رسم در ترکیه در حال احداث و گسترش کانسپت بالیک اکمک (ساندویج ماهی) هستند، سرمایه اولیه برآورده شده برای اینکار حدود ۵۰۰۰۰ لیر است اما نباید فراموش کرد که سود اینکار بسیار خوب می باشد و بعضا تا ماهیانه ۲۵۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ لیر هم گزارش شده است.

 

بار آبمیوه در ترکیه

 

با سرمایه ای کم در ترکیه بار آبمیوه داشته باشید

کسب و کاری رنگارنگ و جذاب! با سرمایه ای حدود ۳۰۰۰۰ لیر می توانید بار آبمیوه ای را در مراکز خرید یا خیابان های پرتردد احداث کنید و سود ۳۵۰ درصدی را تجربه کنید، ظرفیت اینکار به قدری بالاست که برخی سرمایه گذاران به فکر توسعه و حتی زنجیره ای کردن همچین کسب و کاری هستند.

 

مرکز مراقبت از دست و پا در ترکیه

 

با سرمایه ای کم در ترکیه مراکز مراقبت از دست و پا راه اندازی کنید

از آن دسته مشاغلی است که بسیار نو می باشد، این روز ها در جوامع مدرن بسیار احساس نیاز می شود حضورش، پیش نیاز شروع همچین کسب و کاری به جز داشتن سرمایه ای حدود ۵۰۰۰۰ لیر، داشتن اطلاعات و دانش مورد نیاز اینکار است یا اینکه شما می توانید با فردی که صاحب دانش است شریک شوید.

 

سالن ورزشی بانوان در ترکیه

 

با سرمایه ای کم در ترکیه سالن ورزشی بانوان داشته باشید

اگر شما یک خانوم کار آفرین هستید این بهترین گزینه برای شما است، با اینکه خانوم ها توجه روز افزونی به سلامتی و تناسب اندام خود دارند با احداث سالن ورزشی بانوان در موقعیت جغرافیایی مناسب با سرمایه ای حدودا ۵۰۰۰۰ لیر می توانید به درآمد ۲۵۰۰۰ لیری دست پیدا کنید.

 

دونر کباب در ترکیه

 

با سرمایه ای کم در ترکیه بوفه دونر یا رستوران دونر راه اندازی کنید

وقتی در شهر های بزرگ ترکیه قدم می زنید به راحتی می توانید بوفه های بدون برندی که در خیلی از اماکن وجود دارند را ببینید و این باعث آن شده است که برند سنتی ترکیه در دل همین دونر ها به وجود بیاید. برای راه اندازی یک بوفه دونر شما به سرمایه ای حدود ۱۰۰۰۰۰ لیر احتیاج دارید اما در مورد رستوران دونر این رقم به ۱۵۰۰۰۰ لیر میرسد.

 

 

اما نکته پایانی

درست است که راه اندازی این کسب و کار ها کار سختی نیست اما بالاخره برای شروع یک کار، هر چند کوچک، شما نیازمند به اطلاعات حقوقی و تجاری هستید و در این شرایط موجود نباید بی گدار به آب زد؛ موسسه حقوقی و تجاری تراست گلوبال حاضر به همراهی و راهنمایی شما در این راه است، پس با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان و تخصصی ما بهره مند شوید.