شرایط خرید ملک در ترکیه 2020

در این مقاله قصد ما این است که به صورت کاملا ساده و عامیانه خرید ملک در ترکیه و همچنین گرفتن اقامت دائم ترکیه یا شهروندی ترکیه را به سبب همین ملک برای شما توضیح دهیم.

این مقاله برای سال 2020 آپدیت شده و دارای آخرین تغییرات برای خرید ملک در ترکیه 2020 می باشد.

در سال 2019 خرید ملک در ترکیه بسیار راحت تر از سال های گذشته شده است و به علت نزدیکی واحد پول ترکیه به واحد پول کشورمان شاید یکی از به صرفه ترین کشور ها برای خرید ملک می باشد و شما می توانید با مبلغ مناسب در کشور ترکیه خرید انجام دهید.

قدم اول برای شما انتخاب هدفتان از خرید ملک در ترکیه است

اگر قصدتان از خرید ملک در ترکیه 2020 گرفتن شهروندی ترکیه ، پاسپورت ترکیه یا اقامت دائم است در سال 2020 خرید ملک در ترکیه 2020 بسیار ساده تر از سال های گذشته شده است. به دلیل اینکه ترکیه قصد جذب سرمایه را دارد و شاید این فرصت از تکرار نشدنی ترین فرصت ها باشد.

تا قبل از قانون جدید شما می بایست برای گرفتن اقامت دائم ترکیه 1 میلیون دلار هزینه کنید. اکنون تنها با خرید یک ملک به ارزش 250 هزار دلار یا بالا تر می توانید با گذشت حدود یک ماه صاحب اقامت ترکیه شوید و شهروندی ترکیه یا وطن داشی را به راحتی بگیرید. حتی اگر ارزش ملک شما 250 هزار دلار هم نباشد می توانید اقامت توریستی یک ساله ترکیه را بگیرید. بعد از پنج سال اقامت دائم ترکیه را بگیرید.

نکته هر ملک بالای 250 هزار دلار امکان گرفتن اقامت دائم برای سه نفر را فراهم می سازد. بدین صورت می توان برای سه سرپرست خانوار شهروندی ترکیه را گرفت. به دنبال آن بعد از گذشت مدتی برای خانواده این عزیزان نیز شهروندی را گرفت.

خرید ملک در ترکیه

اگر در ترکیه به دنبال ملک می گردید ما می توانیم در این مورد نیز به شما کمک کنیم پس با تماس با ما می توانید از شرایط آنها آگاه شوید و ما شما را برای خرید بهترین ملک در ترکیه که مناسب نیاز شما باشد راهنمایی خواهیم کرد.

روال خرید ملک در ترکیه در سال 2020:

اگر میخواهید بدانید خرید ملک در ترکیه 2020 چگونه است به راحتی می توانید مقاله ما را دنبال کنید و بدانید خرید ملک در ترکیه چگونه است ؟! روال کار به این صورت می باشد که پس از مراجعه به بنگاه های مسکن ابتدا باید ملک مورد نظر خود را پیدا کنید و سپس بخرید، پس از آن به اداره ثبت اسناد رسمی یا نوتر ترکیه مراجعه کنید و مراحل خرید ملک را کامل کنید ( برای قطعی شدن خرید ملک در ترکیه توسط افراد خارجی ترجمه پاسپورت شما ، کد مالیاتی و همچنین افتتاح حساب برای شما ضروری می باشد که این مراحل را در صورتی که از مشاوران ما استفاده کنید مشاوران و وکلای ما برای شما انجام خواهند داد.) سپس به اداره مهاجرت ترکیه بروید و درخواست خود را بنویسید سپس مصاحبه ای با شما انجام می گردد.

خرید املاک ترکیه

اگر قصدتان از خرید ملک در ترکیه در سال 2020 شروندی ترکیه می باشد و اگر نیاز به شهروندی ترکیه را دارید نباید در هر سال بیش از 30 روز از ترکیه خارج شده باشید. آن هم پانزده روز در شش ماه ابتدایی سال و پانزده روز هم در شش ماه آخر سال.

هزینه هایی که باید برای خرید ملک در ترکیه 2020 پرداخت کنید دقیقا چیست ؟ (اگر شما از طریق ما اقدام کنید نیاز به پرداخت گزینه های 2-4 ندارید و ما آنرا برای شما پرداخت خواهیم کرد. لذا در هنگام پرداخت هزینه برای گرفتن اقامت دقت کنید که پرداخت هزینه کار های اداری شما به عهده ماست. ما بر خلاف سایت ها و شرکت های مشابه تمامی هزینه های شما را در قالب همان هزینه ای که به ما پرداخت می کنید متقبل می شویم و از شما تقاضای هیچ گونه مبلغ اضافه ای را بعد از عقد قرارداد نخواهیم کرد.)

 • هزینه ملک

 • مالیات اقامت شما

 • کارت اقامت شما

 • هزینه بیمه شما

مدارک مورد نیاز برای خرید ملک در ترکیه:

 • برگه راندوو یا نوبت ( مشاورین ما در مرکز تراست گلوبال می توانند نزدیک ترین نوبت را برای شما بگیرند و همچنین مشاوره نیز به شما بدهند)

 • بیمه

 • واریز مالیات

 • کپی پاسپورت شما

 • 4 قطعه عکس

 • نامه از اداره ثبت املاک که اذن فروش ملک را به صاحب آن می دهد

 • بیمه ملک که در این مورد نیز مشاورین ما می توانند آن را برای شما تهیه کنند.

 • سند ملک (این را نیز می توانید به ما بسپارید)

خانه در ترکیه

شهر های ترکیه و انتخاب شهر برای خرید ملک در ترکیه :

بزرگ ترین شهر های ترکیه تا سال 2020 فعلا پنج کلان شهر است که آنها به ترتیب استانبول ، آنکارا ، ازمیر ، بورسا و در نهایت آنتالیا نام دارند.

زندگی و خرید ملک در استانبول :

استانبول وسعتی هفت برابر تهران دارد و چهارمین شهر توریستی جهان می باشد. به دلیل توریستی بودن آن اقتصاد فوق العاده ای دارد. ضمنا به راحتی می توانید شغل را در کنار محل زندگی خود پیدا کنید، و همچنین شهر بسیار خوبی برای تفریح نیز می باشد. البته طبیعتا به همین میزان هم ملک در این شهر قیمت بالایی دارد. زندگی در آن یک نواخت نیست و جنگل ، دریا ، ساحل و غیره را دارد…

می توان گفت این شهر شبانه روزی است و شهریست که در هنگام شب نیز به اندازه روز زندگی در آن جریان دارد و می توانید هر زمان از شبانه روز یک رستوران با یک غذای عالی در آن پیدا کنید.

زندگی و خرید ملک در ازمیر ترکیه :

این شهر شهر افراد جوان و دارای مکان های تاریخی زیبایی است، شهری بسیار زیبا و همچنین مدرن که در ترکیه بخاطر مهمان نوازی و فرهنگشان زبانزد هستند.

زندگی و خرید ملک در آنتالیا :

زندگی در آنتالیا نیز برای افرادی که علاقه به طبیعت دارند بسیار پیشنهاد می شود، پایتخت کشاورزی ترکیه شهر آنتالیا می باشد و بخاطر داشتن این طبیعت زیبا هم توریست ها و هم افرادی که علاقه به طبیعت دارند این شهر را برای خود مناسب می بینند. به همین جهت دارای هتل های بزرگ و زیبا نیز می باشد.

زندگی و خرید ملک در بورسای ترکیه :

این شهر شهر صنعتی ترکیه می باشد ، بنابر این اگر شغل شما شغلی صنعتی است زندگی در این شهر به شما پیشنهاد می شود. این شهر نیز شهری تاریخی می باشد و دارای بافت زیبای تاریخی است. این شهر در نزدیکی یک مرکز اسکی می باشد که تنها 35 کیلومتر با آن فاصله دارد و برای تفریح نیز بسیار مناسب می باشد. به همین دلیل به کسانی که قصد خرید ملک در ترکیه را دارند بسیار پیشنهاد می شود.

این شهر همچنین دارای چشمه های آب گرم و آب سرد نیز می باشد.

زندگی و خرید ملک در آنکارا :

آنکارا شهر اداری و سیاسی ترکیه می باشد ، و در زمینه تجاری نقش بسیار مهمی دارد. این شهر دارای سفارت خانه های بسیار ، دانشگاه های خوب و همچنین مراکز دولتی مهم می باشد ، به همین دلیل سفرا و دیپلمات ها اکثرا در این شهر ساکن هستند.

خرید ملک در ترکیه

نکته : دقت کنید که ملک خریداری شده شما مشکل شهرداری نداشته باشد، بسیار مشاهده شده که کلاه برداران ملکی را به دلیل عدم اطلاعات خریدار به او فروخته اند و خریدارانی که از هموطنان ما هستند بعد از خرید ملک متوجه می شوند که این ملک مجوز شهرداری نداشته است و به هر دلیلی بدون مجوز بنا شده است. حال یا ملک ایمنی نیست و اصول ایمنی در آن رعایت نشده است و یا پایان کار ندارد ، از این دست مشکلات برای خریداران زیاد است به همین دلیل توصیه می شود از طریق یک مشاور و یا وکیل اقدام برای خرید ملک در ترکیه انجام دهید و خرید ملک در ترکیه 2020 را بدون مشکل پیش ببرید.

مشاوران ما می توانند هم مشاوره ابتدایی تلفنی به شما بدهند و همچنین می توانند برای شما تمام اقدامات بالا را انجام دهند و همچنین به شما بهترین و مناسب ترین روش را نیز پیشنهاد کنند. و خرید امنی را برای شما تضمین کنند.

درخواست مشاوره رایگان و تخصصی