لوگو مشکی آکادمی ورزشی پاریس سنت ژرمن

تراست گلوبال

نماینده انحصاری

آکادمی فوتبال پاریسن ژرمن ترکیه

در ایران

لوگو تراست گلوبال

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید.

درباره تیم پاریسن ژرمن

تیم شهر پاریس نماینده کشور فرانسه است . در دهه 1990 در یوفا و موزه کوپاسی تنها تیم پاریسن ژرمن دیده می‌شود که توانسته 9 بار قهرمانی لیگ فرانسه را کسب کند .
در 6 سال اخیر قهرمان فرانسه این تیم است .

در کل 13 قهرمانی جام فرانسه و 9  قهرمانی لیگ فرانسه را بدست آورده است.

(نکته بسیار مهم : ارزش بازیکنانی مثل دیماریا مسی و امباپه 590 میلیون یورو است و ارزش کل سوپر لیگ ترکیه 540 میلیون است.یعنی ارزش 3 بازیکن از کل لیگ ترکیه بیشتر است.)

مجموع جام های کسب شده توسط این تیم 41 است.

مدیر تراست گلوبال و مدیر آکادمی ورزشی پاریس سنت ژرمن

علت این همکاری چیست؟

ورزش و مسابقات ورزشی به طور گسترده‌ای وارد زندگی خصوصی و عمومی مردم جهان شده و بر رفتار افراد، جوامع، دولت‌ها، رسانه‌ها تاثیر می‌گذارد و صرف نظر از ابعاد زیستی، بهداشتی، اقتصادی، اجتماعی، سرگرمی و تفریحی، ورزش و مسابقات ورزشی این پدیده دارای نتایج سیاسی است که روابط دولت‌ها و گروه های اجتماعی را تحت الشعاع قرار می‌هد و با مفاهیمی چون قدرت ملی، رقابت، همگرایی و صلح، واگرایی، ستیز و منازعه، ناسیونالیسم و ملی گرایی، اتحاد و وحدت ملی و نظایر آن پیوند می‌خورد و بر نگرش و رفتار دولت‌ها و ملت‌ها نسبت به یکدیگر تاثیر می‌گذارد. یافته های پژوهش حاضر نشان می‌دهد که ورزش می‌تواند نقش‌های مهم و راهبردی زیر را در روابط دولت‌ها و ملت‌ها در سطوح مختلف داشته باشد: بهبود و تصحیح تصویر یک ملت، تقویت دوستی، افزایش صلح و توسعه رفاقت بین ملت‌ها، پیشبرد تجارت و گردشگری، تشویق توسعه بین المللی، وحدت بخشیدن به اقلیت‌ها و مهمتر از عمه، بهبود روابط بین الملل برای دوستی بین ملت‌ها و از جمله این نفش‌ها راهبردی است.

ورزش یک ابزار ارزشمند و معتبر آموزش است. ورزش یک مدرسه ایده آل برای زندگی است، نه فقط برای بچه‌ها بلکه برای همه اقشار مردم و همه ملت‌ها. ده‌ها کار پژوهشی نشان داده است که بازی و ورزش‌ها، نقش حیاتی در رشد و بهینه، یادگیری و نوسعه توانایی‌های کودکان از زمان کودکی تا نوجوانی دارد. ورزش‌ها و بازی‌ها، فرآیند پویایی را ارائه می‌دهند که به توسعه و تغییر و رشد افراد می‌انجامد. زمانیکه آنها در طی فرآیند سنی خود بسیار تغییر می‌کنند، ورزش توسعه و بالندگی کودکان را در سه سطح بیمه می‌کند یا تحت تاثیر قرار می‌دهد: جسمی، شناختی، عاطفی و اجتماعی.

ورزش اغلب ابزاری برای میانجیگری که فراتر از شکافت‌های طبقاتی خصوصا در بین کودکان و جوانان است به عبارتی ورزش اختلاف طبقاتی را از بین می‌برد. صرف نظر از شرایط اقتصادی مردم با گروه‌های غیر برخوردار و فقط و کمبودهایی که در این جوامع وجود دارد، جایی که تجهیزات و امکانات ورزشی وجود ندارد اختلاف طبقاتی نیز اشکار هستند و توسعه می‌یابند.

با توجه به فواید دکر شده و اهمیت ورزش در جهان متاسفانه موضوعی که می‌توان به آن اشاره کرد، اثرگذاری تحریم‌ها بر ورزش ایران است و این مهم باعث به وجود آمدن ناخواسته مشکلات و موانعی بر کیفیت کالاها و تاسیسات ورزشی و عدم امکان آموزش بصورت حرفه‌ای و رعایت نکردن استانداردهای لازم می‌باشد که بنابراین هلدینگ تراست گلوبال بر آن شد تا باتوجه به ظرفیت و پتانسیل بین المللی بودنش با رعایت استانداردهای بین المللی و انعقاد قراردادهای سطح 1 و اخذ نمایندگی از بهترین آکادمی‌های حرفه‌ای ورزشی دنیا، دپارتمان ورزش خود را با نام TG SPORT تشکیل دهد تا هموطنان ایرانی و فارسی زبانان جهان بتوانند بر مبنای صلاحیت و شایستگی‌های شخصی و حرفه‌ای بدون واسطه و رانت دولتی وارد عرصه ورزش بین‌المللی شوند.

لوگو دپارتمان ورزشی تراست گلوبال

اعضای دپارتمان ورزشی هلدینگ تراست گلوبال

سفیر رسمی آکادمی پاریسن ژرمن

پدرو میگوئل پاولتا، کاپیتان سابق پاریسن ژرمن و سفیر رسمی آکادمی پاریسن ژرمن است، آکادمی پاریسن ژرمن که در سال 2005 تاسیس شد، نماد تعهد پاریسن زرمن به توسعه و آموزش جوانان است. این تجسم کامل ارتبط قوی بین باشگاه و نسل های جوان در سراسر جهان است و به گسترش ارزش‌های پاریسن ژرمن در سراسر قاره آمریکا، آسیا و اروپا ادامه می‌دهد.

آکادمی پاریسن ژرمن ترکیه پیشرفته ترین آکادمی فوتبال در ترکیه است. در این آکادمی پیشرفته ترین برنامه‌های فوتبال را برای پسران و دختران 3 تا 19 سال ارائه می‌شود. هر بازیکنی از فرصت‌های منحصر به فردی در سطح بین المللی و داخلی برخوردار است! هر بازیکن فوتبال می‌تواند پس از آموزش حرفه‌ای در تیم‌های رقابتی شرکت کند تا به رویاهای خود برسد. علاوه بر این، ورزشکاران آموزش دیده در آکادمی پاریسن ژرمن ترکیه با توجه به استعدادهای خود ارزیابی می‌شوند و این شانس را دارند که به باشگاه فوتبال در فرانسه منتقل شوند.

زمینه های توسعه بازیکن

  • جنبه های تاکتیکی: الگوهای تهاجمی، انتقال و شناخت هم تیمی ها و حریفان
  • مهارت های فنی: کنترل، پاس دادن، دریبل زدن، تمام کردن پاس ها و شوتزنی و تکنیک های دفاعی
  • تناسب اندام: قدرت انفجاری، استقامت، آمادگی جسمانی و روال های حفاظتی
  • توسعه شخصی: تجزیه و تحلیل مسابقه، آموزش زبان انگلیسی و مربی

فرصت های طلایی حضور در این آکادمی

  • ناظران و مربیان مرکز پاریس
  • بازی با تیم های خارجی
  • متخصصان روانشناسی ورزشی
  • گزارش عملکرد و امکان دعوت شدن به پاریس
  • اقامتگاه 5 ستاره

بازدید مربیان از پاریس

مربیان آکادمی پاریسن ژرمن هر ساله برای بازدید از آکادمی پاریسن ژرمن ترکیه به ترکیه می‌آیند. آنها سطح کاندیداهای ستاره فوتبال را با پتانسیل بالا ارزیابی می‌کنند. آنها با دعوت از کاندیدای فوتبالیست با استعداد به امتحانات آکادمی نخبگان پاریسن ژرمن در پاریس، دری از فرصت های بزرگ را باز می‌کنند.


اردوهای انتخاباتی

یک تجربه 1 هفته‌ای رویایی و خارق‌العاده در پاریس… در مرکز تمرین تیم ملی فوتبال فرانسه، قلب (زیرساخت) پاریسن ژرمن، ورزشکاران مانند بازیکنان حرفه‌ای فوتبال با تیم فنی زندگی می‌کنند و تمرین می‌کنند. دری بزرگ به روی نامزدهای فوتبالیستی که استعدادهای خود را نشان می دهند باز خواهد شد.


تجربه بین المللی نخبگان با تیم های جوانان  PSG

آکادمی پاریسن ژرمن ترکیه به شما این امکان را میدهد که در پاریس با تیم های جوانان باشگاه پاریسن ژرمن بازی کنید. تجارب بین المللی را با بازیکنان فوتبال با پتانسیل بالا ارائه میدهد. در پاریس، آنها این شانس را دارند که زیرساخت های پاری سن ژرمن را تجربه کنند و در مسابقات نخبگان شرکت کنند. ورزشکاران در حالی که بالاترین سطح فوتبال را در اروپا تجربه میکنند، خود را در محیط و فرهنگ حرفه ای غوطه ور میکنند.


برنامه های بورسیه و کارآموزی

آکادمی پاریسن ژرمن ترکیه به نامزدهای ستاره با استعداد برای حمایت از آینده ورزشکاران خود بورسیه تحصیلی ارائه میدهد. علاوه بر این، دپارتمان های کارآموزی را برای حمایت از دانشجویان دانشگاه و جوانانی که مایل به انجام دوره های کارآموزی هستند ایجاد کرده است.


مشاوران دانشگاه

پاریسن ژرمن با درک اینکه بازیکنان ورزشکار دانشجو هستند، مشاوران کالج دارد تا به بازیکنان و خانواده ها در فرآیند درخواست کالج کمک کنند. بازیکنانی با اهدافی که می‌خواهند فوتبال بازی کنند و/یا بورسیه تحصیلی در کالج دریافت کنند، این فرصت را دارند که از افراد حرفه‌ای مشاوره و پشتیبانی بگیرند تا از روند استخدام روان اطمینان حاصل کنند.

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟!

تماس با ما