از مهم ترین رکن های یک خانه مبلمان آن خانه است، مبلمان راحتی در هال، مبلمان مجلسی پذیرایی یا میز ناهار خوری. اگر قصد خرید ملک در ترکیه یا اجاره ملک در ترکیه را دارید، در مرحله بعد باید به فکر لوازم خانه باشید. برای برخی اجناس لوکس مناسب است و برای برخی اجناس به صرفه و با دوام. در این مقاله به شش برند معتبری که در ترکیه در زمینه مبلمان فعالیت می کنند می پردازیم، همچین اگر شما عزیزان قصد خرید ملک در ترکیه را دارید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی عبارت “شرایط خرید ملک در ترکیه 2020” کلیک کنید.

شش برند تجاری محبوب در ترکیه

    آلفمو

مأموریت آلفمو این است که ارزش های جهانی و قدرت خلاقانه را با هم ترکیب کند تا مشتریان ش بتوانند سبک مورد پسند خود را در اتاق های شان قرار دهند. با تمرکز فراوان بر نوآوری، ایمان و احترام به عنوان ارزش های اصلی سبک مدیریت ، این برند اکنون یکی از شناخته شده ترین علامت های تجاری در ترکیه محسوب می شود. مشتریانی که از مسائل محیط زیستی آگاهی دارند به خوبی سیاست های پایدار خود را بررسی می کنند در حالی که آلفمو معتقد است که آنها برای کودکان نیز طیف وسیعی از شخصیت های کارتونی در طراحی مبلمان اتاق خواب استفاده می کنند. با تولید مبلمان برای تمام اتاق های یک خانه و همچنین طیف وسیعی از پارچه ها، آلفمو سالانه ۱۸۲،۰۰۰ سینی، ۲۰۰،۰۰۰ تخت و ۱۵۰،۰۰۰ اتاق خواب و اتاق ناهار خوری را به فروش می رساند. موفقیت آنها منجر به ایجاد فروشگاه در ۶۰ کشور همراه با ۱۰۵ فروشگاه و نقطه فروش شده است ولی هدف آنها این نیست و طبق اعلام وب سایت این مجموعه، آن ها می خواهند سهم بازار خود را در سراسر جهان افزایش دهند.  آلفمو همچنین وعده داده است که روش هایی جهت رسیدگی به شکایت های مشتری  ها تدارک دیده است تا مشکلات با یک فرآیند سریع حل شوند.

    بلونا

این مجموعه برای نخستین بار در سال ۱۹۹۷ به بهره برداری رسید و تبدیل به یکی از بهترین برند های  مبلمان تجاری ترکیه  شد.  از کارخانه های آنها در آناتولی به صورت روزانه  ۲۴۰۰ صندلی، ۲،۵۰۰ مبل، ۶،۰۰۰ تخت و ۱۵،۰۰۰ پارچه نساجی تولید می شود.  آنها به واسطه شعب خود و ۷۴۵ فروشگاه در جای جای کشور  و با استفاده از ۴۰۰۰ نفر، مأموریت خود را برای ارائه محصولات با کیفیت بالا در استانداردهای جهانی و مطابق با این استاندارد ها انجام می دهند. این موضوع باعث شده که آنها یکی از پنج مارک برتر در جهان باشند . حتی اگر شما ساکن ترکیه نباشید ، ممکن است در حال حاضر محصولات بلونا را پیدا کنید چراکه آنها به ۳۹ کشور جهان صادرات دارند.

    ایستکبال (استقبال)

استقبال یکی از قدیمی ترین برند های مبلمان در کشور ترکیه است که در سال ۱۹۵۷ کار خود را تحت عنوان یک کارگاه نجاری کوچک در کایزری باز کرد.  مسئولان استقبال  مدعی هستند که بخشی از دست آورد های و تلاش آنها برای ایجاد تنوع و توانایی شان در تشخیص روند کنونی در  بازار دکور و طراحی خانگی است. با تمرکز بر ظرافت و راحتی محصولات استقبال، مشتریان آنها به راحتی می توانند برای هر اتاق خانه خود در فروشگاه های رفاهی “Home Concept”  و خرید سریع با کمپین های تخفیف، خرید کنند. به واسطه ی اداره ۱۰۰۰ فروشگاه مبلمان در ترکیه استقبال است یکی دیگر از نام تجاری ترکیه  است که به دنبال جهانی شدن به وسیله ی ایجاد بیش از ۵۰۰۰ نقاط فروش در ۷۰ کشور دیگر از جمله روسیه، فرانسه و یونان است. آنها همچنین از طریق شعبه نیوجرسی خود به بازار آمریکایی راه یافتند. استقبال محصولات محرمانه سازگار با محیط زیست را  هم وعده داده و گواهینامه مدیریت محیط زیست TS EN ISO 14001 خود را به دست آورده اند. آنها با استفاده از شیوه های متنوع سبک زندگی مدعی هستند که مبلمان آنها به مشتری اجازه می دهد زمان بیشتری را در فضاهای زندگی صرف کند، زیرا توجه به جزئیات و محصولات کاربردی آنها، زندگی شما را با راه حل های جدید آسان تر می کند.

    ایده ی مادو

این مارک در سال ۱۹۶۴، د فروشگاهی کوچک  و ۱۲ متری در بیوگلو استانبول شروع به کار کرد. در این مرحله، آنها فقط آیتم های هدیه و پلاک ها را به فروش رساندند اما نهایتا در سال ۱۹۶۷ به بخش پوشاک راه پیدا کردند. یکی از جنبه های برجسته مارک Mudo چه لباس و پارچه یا مبلمان ، طراحی غیر سنتی آن است و از این رو Mudo در ترکیه پیشرفت کرده است. برند مودو مودیف که در دهه ۱۹۹۰ کار خود را شروع کرد شامل مبلمان داخلی و خارجی است که در حال حاضر دارای ۳۸،۰۰۰ محصول متنوع است همچنین فروشگاه های آنها در ۱۱۵ مکان در سراسر ترکیه گسترش یافته است. ماموریت آنها در میان سه مارک برتر در هر خانه ترکیه قرار دارد.

مودالایف برای خانوار محتاط در زمینه مالی

موالایف کار خود را از یک کارگاه آموزشی در آنکارا در دهه ۱۹۹۰ شروع کرد و در حال حاضر در یک کارخانه ۱۲۵،۰۰۰ متر مربع کار می کند.  که به ۱۴ انبار و ۱۴۶ فروشگاه در سراسر کشور محصول صادر می کند.  هدف اصلی مودالیف برای فروش خود به عنوان یکی از بزرگترین و محبوب ترین مارک های تجاری ترکیه، فروش مبلمان با کیفیت در قیمت های کارخانه است.  از این رو کار آنها به خصوص با افرادی که دارای بودجه هستند و همچنین زوج های متاهل که نیاز به تهیه یک خانه دارند، به طور خاص متناسب است. آنها به عنوان یکی دیگر از شرکت های ترکیه که به دنبال تسلط جهانی هستند، مدعی هستند که اتاق خواب، اتاق ناهار خوری و اتاق نشیمن بین ۳۰ تا ۴۰ درصد ارزان تر از قیمت های پایین خیابان عرضه می کنند زیرا آنها واسطه را از بین می برند.

    انزا هوم ( Enza Home)

این برند که متعلق به گروه Bedding Group Yatas است طیف وسیعی از ۲۰۰۰ محصول را برای خانه، از جمله مبلمان و منسوجات، به فروش می رساند. آنها مدعی اند که طرح های جایگزین خود را به سلیقه های مختلف  ارائه می دهند در حالی که راه حلی برای راحتی بی نهایت هم عرضه می کنند. آنها همچنین یک نقطه ی قوی برای اشاره به دوام محصولات خود دارند که بر طرح های بی نظیر و معاصر تمرکز دارند. آنها قیمت هایی از متوسط تا لوکس ارائه می دهند. هر کسی که به دنبال یک سبک متفاوت و منحصر به فرد است با اینکه انزا هوم گزینه های فراوانی ندارد، مطمئنا  خواسته ی خود را در این برند پیدا می کنند.

قصد خرید خانه در ترکیه را دارید؟

موسسه حقوقی و تجاری تراست گلوبال با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب ایرانی و ترک آماده ارائه خدمات مرتبط با خرید خانه در ترکیه و اجاره خانه در ترکیه است، تنها کافیست که شما عزیزان با یکی از راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.