با خدمات تراست گلوبال بیشتر آشنا شوید.


مهاجرت به ترکیه

با کمترین هزینه و زمان

اطلاعات بیشتر

صادارات و واردات ترکیه

آسان تر از همیشه

اطلاعات بیشتر

اخذ شهروندی ترکیه

فقط با ۲۵۰ هزار دلار

اطلاعات بیشتر

تحصیل در ترکیه

با گارانتی کار!

اطلاعات بیشتر

خرید ملک در ترکیه

از راه مطمئن

اطلاعات بیشتر

ثبت شرکت در ترکیه

کمتر از هفت روز کاری

اطلاعات بیشتر

افتتاح حساب ارزی در ترکیه

تنها با داشتن پاسپورت

اطلاعات بیشتر

پیگیری دعاوی حقوقی در ترکیه

با برترین تیم وکلای ترک

اطلاعات بیشتر

"اجازه دهید پرونده شما را بررسی کنم... انجام شد!"

چگونه؟

موسسه حقوقی، مشاوره و سرمایه گذاری تراست گلوبال

تراست گلوبال یک موسسه حقوقی، مشاوره و سرمایه گذاری است که به فارسی زبانان عزیز خدماتی حقوقی در کشور ترکیه عرضه می دارد. در زمینه هایی مثل اخذ اقامت ترکیه ، مهاجرت به ترکیه ، تحصیل در ترکیه ، ثبت شرکت در ترکیه و … می توانید از کمک های ما بهره مند شوید. ملاک کار ما رضایت و موفقیت مراجعه کنندگان است و این نه یک شعار بلکه رمز موفقیت ماست، از این روی موسسه ما تنها با وکلای با تجربه و متعهد همکاری به عمل می آورد.

مساله ای که تراست گلوبال را نسبت به بقیه موسسات حقوقی در ترکیه متمایز می کند آن است که از صفر تا صد راه را با مراجعه کننده همراه هستیم و تا رسیدن به موفقیت دست از تلاش برنمی داریم. و باید در نظر داشت به دلیل تغییرات زیادی که در قانون ترکیه رخ داده است شما باید به افرادی مراجعه کنید که در این زمینه متخصص و دارای تجربه ای موفق هستند و همچنین دارای مجوز های مربوطه از مراجع ذی ربط می باشند.

با ما بیشتر آشنا شوید
موسسه حقوقی، مشاوره و سرمایه گذاری تراست گلوبال

همین حالا اقدام کنید

توصیه موسسه حقوقی، مشاوره و سرمایه گذاری تراست گلوبال : باید بدانید که انجام امور حقوقی و تجاری بدون داشتن تجربه و گرفتن مشاوره صحیح تقریبا غیر ممکن است چرا که در دسته ی کار های حقوق بین الملل جای می گیرد که کاری تخصصی است، شما می توانید با خواندن مطالب سایت ما، که به راحتی .از منو قابل دسترسی هستند، به اطلاعات کلی در این زمینه دست پیدا کنید
همچنین از خاطر نبرید که هر زمان که بخواهید می توانید با تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما در تمامی این زمینه های بهره مند شوید.

مشاوره رایگان