مشاوره صادقانه ما تضمین آینده شماست

با ما تماس بگیرید

هدف ما


هدفگذاری مهم‌ترین عامل در حرکت و خلق آینده است ، هدف‌ها هستند که مسیر زندگی فرد، یک سازمان و یا موسسه را مشخص می‌کنند.
ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات بین المللی حقوقی ،مهاجرتی و سرمایه گذاری به موکلینمان در سرتاسر جهان

چشم انداز ما


موسسه حقوقی ،مهاجرتی و سرمایه گذاری تراست گلوبال با هدف تامین نیازهای حقوقی و مهاجرتی درترکیه به صورت شفاف وصادقانه وایجاد اطمینان و اعتبار در بین موکلان تاسیس گردیده است. بیشترین مسائل پیش روی افراد در ترکیه عدم اطلاع کافی از شرایط اقامت ،تجارت ،سرمایه گذاری و یا قوانین حاکم در ترکیه می باشد که موسسه حقوقی ما با ارائه خدمات حقوقی در ترکیه، تاکنون سابقه‌ی خوبی در تامین رضایت موکلین بین المللی خود داشته است.

تذکر : به شما اعلام می شود خیلی از دلالان و سودجویانی که بدون هیچ مدرک ثبت شده ای در کشور ترکیه مشغول به فعالیت می باشند و فقط به فکر کلاهبرداری بوده و هیچ گونه اقدام مثبتی نداشته و همچنین در برخی از پرونده ها مشاهده شده که هم وطنان ما برای همشیه اجازه ورود به کشور ترکیه را نخواهند داشت.

درباره تیم ما


موسسه حقوقی،مهاجرتی و سرمایه گذاری تراست گلوبال درراستای رفع نیازهای قضایی، مهاجرتی و سرمایه گذاری تمامی اقشار جامعه با درنظر گرفتن تمامی جوانب فردی و قضایی سعی دربرقراری ارتباط بین موکلین محترم باوکلای باتجربه موسسه درزمینه های مختلف و تخصصی را دارد.
دراین سیستم هماهنگ موکلین و مراجعین برخلاف سایر مراکزحقوقی ،قدرت انتخاب میان وکلا و مشاورین مختلف از حیث حق الوکاله ، تجربه ،میزان تحصیلات،رشته فعالیت رادارا می باشند.
همچنین جهت نیل به اهداف والای مجموعه تمامی موکلین محترم باتعیین وقت قبلی می توانند ازمشاوره رایگان توسط مشاورین زبده و مجرب زیر نظر مستقیم ریاست مجموعه یرخوردارشوند.
مهمترین عامل در کسب هر موفقیتی، تدوین و مشخص نمودن دقیق اهداف می‌باشد، هدفگذاری مهم‌ترین عامل در حرکت و خلق آینده است ، هدف‌ها هستند که مسیر زندگی فرد، یک سازمان و یا موسسه را مشخص می‌کنند.


گواهینامه ها:

مدیریت کیفیت

iso certificate

رسیدگی به شکایات مشتری

iso certificate

محیط زیست


سخن مدیر عامل

به یاری خداوند بزرگ، شرکت تراست گلوبال در راستای ماموریت خود با حفظ کرامات انسانی و تکیه بر دانش و تلاش کارکنان، مشتری محوری را سرلوحه تفکر و تعهد خود قرار داده است تا با رشد و اعتلای دانش، تجربه و مهارت کلیه کارکنان از طریق آموزش و ایجاد محیطی سالم، شفاف و مشارکت پذیر در درون دپارتمان و افزایش کیفیت خدمات  و انواع آن در جهت رضایت مشتریان و موکلین و نیز توسعه خدمات بین المللی در دوردست گام بردارد. لذا اینجانب و کلیه همکاران پر تلاش این مجموعه حقوقی و تجاری خود را متعهد به پیشبرد اهداف مذکور با استفاده از بهترین و بروزترین امکانات و اطلاعات می دانیم.

رضایت شما مشتریان و موکلین عزیز نشان دهنده میزان موفقیت ما در جهت نیل به اهداف ما می باشد.