ما وکلای حرفه ای هستیم

با ما تماس بگیرید

هدف ما


ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات حقوقی و مهاجرتی به هم وطنان عزیزمان در کشور های ایران و ترکیه

چشم انداز ما


ایجاد بستری شفاف و مطمئن برای همه امور حقوقی، تجاری و مهاجرتی در زمینه ترکیه

تذکر : به شما اعلام می شود خیلی از دلالان و سودجویانی که بدون هیچ مدرک ثبت شده ای در کشور ترکیه مشغول به فعالیت می باشند و فقط به فکر کلاهبرداری بوده و هیچ گونه اقدام مثبتی نداشته و همچنین در برخی از پرونده ها مشاهده شده که هم وطنان ما برای همشیه اجازه ورود به کشور ترکیه را نخواهند داشت.

درباره تیم ما


شرکت تراست گلوبال به ظن و گمان عده زیادی از هم وطنان و مشتریان داخل و خارج کشور با توجه به تجربه و دقت همکاران بی اغراق یکی از برترین شرکت ها در زمینه حقوقی و تجاری در ایران و ترکیه محسوب می شود، شرکت تراست گلوبال با گرایش بازرگانی و تجاری و موسسه همکار با گرایش حقوقی و مهاجرتی توانسته اند روش های نوینی را در ارائه خدمات برای مشتریان عزیز بنا نهند.
این شرکت تمامی امور شما را با توجه به مسائل تخصصی و وکلای بین المللی تخصصی ارائه خواهد کرد.


گواهینامه ها:

مدیریت کیفیت

iso certificate

رسیدگی به شکایات مشتری

iso certificate

محیط زیست


سخن مدیر عامل

به یاری خداوند بزرگ، شرکت تراست گلوبال در راستای ماموریت خود با حفظ کرامات انسانی و تکیه بر دانش و تلاش کارکنان، مشتری محوری را سرلوحه تفکر و تعهد خود قرار داده است تا با رشد و اعتلای دانش، تجربه و مهارت کلیه کارکنان از طریق آموزش و ایجاد محیطی سالم، شفاف و مشارکت پذیر در درون دپارتمان و افزایش کیفیت خدمات  و انواع آن در جهت رضایت مشتریان و موکلین و نیز توسعه خدمات بین المللی در دوردست گام بردارد. لذا اینجانب و کلیه همکاران پر تلاش این مجموعه حقوقی و تجاری خود را متعهد به پیشبرد اهداف مذکور با استفاده از بهترین و بروزترین امکانات و اطلاعات می دانیم.

رضایت شما مشتریان و موکلین عزیز نشان دهنده میزان موفقیت ما در جهت نیل به اهداف ما می باشد.