سال جدید میلادی شروع شده است و ما تصمیم گرفتیم در یک مقاله ترکیه ۲۰۱۹ را بررسی کنیم و ببینیم ترکیه در سال ۲۰۱۹ چه چشم اندازی خواهد داشت و چه اتفاقات مهم سیاسی و اقتصادی قرار است در سال جدید رخ دهد ؟

سیاست در ترکیه در سال ۲۰۱۹

انتخابات ریاست جمهوری ترکیه ۲۰۱۹

در سال ۲۰۱۹ شاید بتوان گفت مهم ترین اتفاق سیاسی که همه در ترکیه منتظرش هستند انتخابات ریاست جمهوری می باشد

شش نامزد در انتخابات ریاست جمهوری امسال وجود دارد که از رهبر های احزاب مختلف ترکیه هستند و انتخابات ترکیه ۲۰۱۹ در ماه تیر برگزار می شود. سوم تیر ماه وعده انخابات ریاست جمهوری ترکیه ۲۰۱۹ می باشد.

اقتصاد ترکیه ۲۰۱۹

حداقل حقوق در ترکیه در سال ۲۰۱۹ ۲۰۰۰ لیر می باشد. طبق معمول هم گردشگری در این سال بنظر بسیار عالی می آید و چشم انداز خوبی برای گردشگری ترکیه ۲۰۱۹ بنظر می آید.

با توجه به کم شدن درگیری ها در سوریه و فروکش کردن آتش جنگ بنظر می آید ترکیه امن تر باشد و همین موضوع باعث رشد بیشتر سرمایه گذاری در ترکیه می شود.

ترکیه 2019

تحصیل در ترکیه ۲۰۱۹

در ابتدای سال ۲۰۱۹ رتبه بندی ای از دانشگاه ها در سال ۲۰۱۹ آمده است که رتبه دانشگاه استانبول ۸۰۱ از هزار می باشد ، بنابر این  باید بدانید اگر قصد تحصیل در ترکیه را دارید می توانید به دانشگاه استانبول فکر کنید و مطمئن باشید محل مناسبی برای درس خواندن می باشد. ضمنا این دانشگاه در آسیا رتبه ۱۹۱ را دارا می باشد.

مهاجرت ترکیه ۲۰۱۹

تغییراتی در گرفتن شهروندی و اقامت در ترکیه به تازگی داده شده است که ما آنها را برای شما لیست کرده ایم:

در سال ۲۰۱۹ شما می توانید با ۲۵۰ هزار دلار سرمایه گذاری در ترکیه به جای یک میلیون دلار که در قبل بوده است ، صاحب شهروندی ترکیه شوید.

در سال ۲۰۱۹ شما می توانید به جای استخدام ۱۰۰ کارمند در ترکیه با استخدام ۵۰ کارمند شهروندی ترکیه را دریافت کنید

شهروندان ترکیه می توانند دوباره ویزای امریکا را دوباره دریافت کنند.

از ما در ترکیه ۲۰۱۹ برای شما چه کاری بر می آید؟

ما می توانیم مشاوره رایگان در اختیار شما تلفنی قرار دهیم و یا توجه به اینکه در ترکیه نیز دفتر داریم می توانیم در کشور عزیزمان ایران و همچنین در ترکیه به شما کمک کنیم و اگر به مشکل حقوقی بر خوردید و یا اینکه برایتان سوال بود که دقیقا چه تغییراتی در قانون در سال جدید بوجود آمده است ، می توانید با ما تماس بگیرید یا به دفاتر ما مراجعه کنید.